Have you seen us live?
Please share Your opinion

Dodaj komentarz

+ 6 = 13

Wyczyść formularzDodaj komentarz

Karolina i Mateusz       2018-09-12 19:47:37

Bardzo bardzo dziękujemy za to, że dzięki Wam nasze wesele było tak udane. Wraz z gośćmi cały czas nucimy śpiewane przez Was kawałki a nogi dalej bolą od tańca, bo przy tak dobrej muzyce nie dało się zejść z parkietu ani na chwilę. Jesteśmy zachwyceni i będziemy Was każdemu polecać. Dziękujemy za dobór repertuaru, za wszystkie świetne zabawy, poczucie humoru i wyczucie dobrego smaku. Dziękujemy także za oprawę ceremonii ślubnej w kościele. Było idealnie. Dziękujemy BARDZOOOOO!

Magdalena & Roman       2018-08-27 13:21:09

Z całego serca dziękujemy za najlepszą oprawę muzyczną na naszym Ślubie. Wraz z gośćmi cieszymy się, że to wy mieliście okazję spędzić ten czas razem z nami w tym szczególnym dniu. Swoimi umiejętnościami oczarowaliście wszystkich uczestników naszej uroczystości weselnej. Spośród innych zespołów wybraliśmy właśnie Was, pomimo znalezionych materiałów w internecie. Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni i nie żałujemy, że Was wybraliśmy. Repertuar również był super, piosenki rytmiczne i pięknie zaśpiewane. Każda przez Was prowadzona zabawa była idealnie dobrana i pochłonęła w 100% każdego uczestnika wesela. W imieniu naszym i wszystkich gości wraz z cudownymi świadkami serdecznie Wam dziękujemy za ten czas spędzony razem z nami i świetną zabawę do białego rana. Tym, którzy się zastanawiają nad wyborem zespołu polecamy najlepszy zespół FOKUS!!! Mamy nadzieję, że się jeszcze spotkamy. Dziękujemy Anetce za piękny głos, Krzysztofowi za piękne granie, a Tomkowi za poczucie humoru i całokształt. DZIĘKUJEMY I POZDRAWIAMY GORĄCO.

Aleksandra & Mateusz       2018-08-16 10:30:19

Dziękujemy za najlepszą oprawę muzyczną naszego Ślubu. Cieszymy się, że to Was mieliśmy okazję gościć na naszym weselu, bo lepszego zespołu jeszcze nigdy nie widzieliśmy. Mimo, że wybraliśmy Was spośród innych tylko na podstawie znalezionych materiałów w internecie to był strzał w dziesiątkę. Oczarowaliście swoim wokalem nas i naszych gości. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni. Wszystkie prowadzone przez Was zabawy pochłonęły gości w 100% i były dobrane idealnie oraz z wyczuciem taktu. Repertuar również super, piosenki rytmiczne, porywające wszystkich do tańca. Zespół z wysoką kulturą osobistą, pełnym profesjonalizmem, a zarazem z poczuciem humoru, uśmiechem na twarzy i życzliwością. W imieniu naszym i gości serdecznie polecamy wszystkim tym, którzy się jeszcze zastanawiają nad wyborem orkiestry. Zespół FOKUS i żaden inny!!!

Magdalena i Mateusz       2018-07-19 18:13:41

Najlepszy Zespół!!! Serdecznie polecamy, cudowna oprawa, repertuar idealnie dopasowany, przemili ludzie 🙂 Dziękujemy jeszcze raz za świetną zabawę 🙂

Ewelina i Krzysztof       2018-07-05 20:26:44

Z całego serca DZIĘKUJEMY zespołowi FOKUS za świetną i profesjonalną oprawę naszego ślubu oraz wesela! To dzięki Wam wszystko się udało, goście byli zachwyceni! Nic w tym dniu nie było przypadkowe, repertuar idealnie dopasowany, każdy znalazł coś dla siebie i parkiet zawsze był pewny. Polecamy nie tylko na wesele ale również na oprawę ślubu w kościele.
PS. Ksiądz się rozpłakał 🙂
Pozdrawiamy!!

K&G       2018-05-19 04:04:13

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Super Zespół. Pełen profesjonalizm. Zabawa przednia. Wszyscy goście zadowoleni. Ogromna różnorodność repertuaru. Dzięki zespołowi "FOKUS" nasze wesele było takie jak chcieliśmy. Polecamy wszystkim ten Zespół.

Klaudia i Michał       2017-10-20 17:19:09

To był nasz wspaniały dzień, również dzięki Wam! To, że Was znaleźliśmy w gąszczu innych zespołów to cud. Jesteście niesamowici! Nigdy nie bawiliśmy się tak dobrze, ponadto nasi goście byli Wami oczarowani!! Polecamy wszystkim, którzy się zastanawiają. Świetne wyczucie smaku gości, zabawy w punkt, wesele prowadzone perfekcyjnie. Każda piosenka wykonana cudnie. Żałujemy, że ten dzień już za nami. Dziękujemy z całego serca! Klaudia i Michał

Monika i Waldek       2017-08-16 06:00:06

Byliście świetni. Nie mogliśmy wybrać lepiej.
Muzyka dla każdego pokolenia, świetne zabawy, które porywały gości do tańca.
Wszyscy byli Wami zachwyceni.
Dzięki Wam było to bardzo udane, i niezapomniane wesele.
Dziękujemy Wam serdecznie 🙂

Celina i Marcin       2017-07-28 21:17:29

Trafiliśmy na Was przez przypadek, ale ten przypadek sprawił, że byliście idealnym dopełnieniem naszego najważniejszego dnia .
Dziękujemy za profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół, zabawy które były dopracowane w każdym szczególe a przede wszystkim dziękujemy za to, że nasi goście mieli okazję do niezapomnianej zabawy do rana!!
Oj było gorąco 🙂

Karolina i Marcin       2017-05-05 07:04:11

Chcielibyśmy Wam raz jeszcze bardzo podziękować za niezapomniane zabawy weselne i miłą współpracę. Z Waszą pomocą udało nam się mieć wspaniałe wesele. Wszyscy się świetnie wybawili, zintegrowali, a goście chwalą Was przy każdej okazji 🙂 Serdecznie Was każdemu polecamy, dziękujemy i życzymy powodzenia w przyszłości 🙂

Dagmara i Rafał       2017-04-27 09:11:49

Dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną naszego wesela 🙂 Było cudownie. Daliście z siebie wszystko na 100%. P.Tomek wspaniały wodzirej, każda zabawa dopracowana na tip top. P.Asieńka zachwyciła swoim głosem wszystkich gości. Niepojęte jak w takiej drobnej istotce jest tyle ciepła, zaangażowania, charyzmy. Byliśmy oczarowani 🙂 P.Krzyś powinien dostać Oscara za najlepszą grę aktorską. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej współpracy i przygotowania się do wesela. Widać, że kochacie to co robicie. Niczego bym nie zmieniła. Wszystko było tak jak sobie to wymarzyliśmy. Gwarancja super zabawy zarówno dla młodszych i trochę starszych. Dziękujemy jeszcze raz i polecamy gorąco 🙂

Ola i Paweł       2016-09-21 08:07:06

Zespół Fokus został wybrany przez Nas w ciemno (przez internet). Nigdy nie słyszeliśmy ich na żywo. Mieliśmy pewne obawy jak to będzie iiiiiii było jak z bajki. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wybraliśmy akurat Was, lepszego wesela nie mogliśmy mieć a Wszystko dzięki Wam !!!!

Asia - Twój głos jest niesamowity a goście byli Tobą oczarowani!
Tomek - dziękujemy za wspaniałe poprowadzenie Naszego wesela (zabawy, konkurencje, wokal !!!)
Krzysiu - dzięki za niepowtarzalny nastrój iiiii grę na trąbce !!!

Pochwał dla orkiestry od gości nie było końca. Zaufaliśmy Wam i nie żałujemy tej decyzji. Wiem na pewno, że jeszcze się spotkamy, ponieważ Wasze wizytówki znikały błyskawicznie ze stolika ;P Polecamy zespół Fokus każdemu !!!!

DZIĘKI <3

Patrycja i Maciek       2016-09-15 06:54:11

Drogi Zespole. Dziękujemy za wspaniałą oprawę wesela. Wszystko począwszy od pierwszego spotkania do zakończenia wesela było taktowne, w dobrym guście i w pełni nas zadowalające. Nie było problemu z ustaleniem wspólnej wizji przebiegu zabawy. Goście (nawet górale) dopytywali gdzie znaleźliśmy taką orkiestrę 🙂 Gorąco polecamy, a Wam FOKUSIE dziękujemy 🙂

Karolina i Sebastian       2016-08-26 19:28:13

Bardzo dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną i zabawę na naszym weselu. Dużo, dużo grania a mało siedzenia. Goście wybawili się za wszystkie czasy. Gorąco i z czystym sumieniem polecamy Zespół Fokus!!! Piosenki do dzisiaj chodzą nam po głowie! Jeśli chcecie żeby impreza była pierwsza klasa i profesjonalnie poprowadzona to tylko z tym zespołem! 🙂

Basia i Przemek       2016-07-18 19:19:10

W imieniu swoim i gości serdecznie dziękujemy całemu zespołowi Fokus za oprawę muzyczną naszego wesela. Za piękny wokal i świetną organizację zabaw i konkursów podczas wesela i poprawin.
Pełen profesjonalizm i gwarancja udanej zabawy. Z czystym sumieniem gorąco polecamy 🙂

MAGDALENA & JAKUB       2016-07-18 12:03:04

Pragniemy przesłać gorące podziękowania zespołowi muzycznemu FOKUS za jego uczestnictwo w naszym balu weselnym.

Dzięki Państwa muzyce, trafnemu doborowi repertuaru, błyskotliwemu prowadzeniu zabawy, wysokiej kulturze wszystkich członków zespołu, a także cennym podpowiedziom dotyczącym organizacji imprezy, nasza zabawa weselna była piękna, huczna i na zawsze pozostanie w naszym sercu i pamięci.

To był dla nas jeden z najważniejszych i najpiękniejszych dni w życiu – również dzięki Państwa zespołowi.

DZIĘKUJEMY <3

Wiola i Mateusz       2016-05-28 18:07:20

Mówią, że podstawą na weselu jest dobre jedzenie i dobry zespół. My mieliśmy dobre jedzenie, ale zespół mieliśmy nie dobry lecz ŚWIETNY! Gdy zaczęliście śpiewać w kościele miałam łzy w oczach...potem było jeszcze lepiej. Wszytko z waszej strony dopięte na ostatni guzik. Rewelacyjnie dobrany repertuar,goście czy to starzy czy młodzi nie schodzili z parkietu dopóki nie usłyszeli idziemy na jednego. Zabawy,konkursy były super. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dzięki Wam zarówno nasz Ślub jak i wesele było najpiękniejszym dniem. Słowa tylko w małym stopniu oddają to co czujemy. Bardzo dziękujemy całemu zespołowi i mega ukłony w waszym kierunku, bo to jak poprowadziliście nasze wesele przeszło nasze oczekiwania i wyobrażenia. Dziękujemy!

Magda i Michał       2016-05-24 07:16:32

Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi „Fokus” za zorganizowanie nam oprawy muzycznej naszego wesela!
Wspaniała atmosfera, przemiła współpraca, wszystko to, pomogło nam zrealizować nasz wymarzony ślub 🙂 Rewelacyjne podejście całego zespołu do gości weselnych, a przy tym dużo śmiechu i zabawy 🙂 Grane utwory muzyczne na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm!
Największe podziękowania chcielibyśmy skierować w kierunku Pana Tomka, który spisał się na medal, wspaniały, miły człowiek z poczuciem humoru, który świetnie prowadził całą uroczystość 🙂
Cudownie! Lepiej być nie mogło!
Jesteśmy szczęśliwi, że nasze wesele, mogliśmy z Wami świętować.